GRUPA B
Wiltord (Arsenal Londyn) - Iwo (Real Madryt) 1:1 (0:1)
(Henry 80 - Owen 3)
Tazers (Manchester United)- Gruby (Anglia) 4:1 (2:1)
(Giggs 31, Saha 34, 81, Van Nistelrooy 68 - Owen 26) Czerwoną kartkę w 30 minucie dostał John Terry (Gruby).
Wiltord (Arsenal Londyn) - Gruby (Anglia) 4:1 (1:1)
(Henry 4, 61(K), 68(K), Ljunberg 45+1 - Owen 40)
Tazers (Francja) - Iwo (Real Madryt) 3:1 (2:1)
(Henry 8, Trezeguet 45, Zidane 72 - Owen 40) Czerwoną kartkę w 12 minucie dostał Patrick Vieira (Tazer).
Wiltord (Arsenal Londyn) - Tazers (Manchester United) 2:5 (1:3)
(Vieira 38, Bergkamp 85 - Van Nistelrooy 6, 9, 31, Saha 53, 77)
Iwo (Brazylia) - Gruby (Anglia) 0:1 (0:1)
(Owen 4)

1. Tazer 3 9 12 4
2. Wiltord 3 4 7-7
3. Gruby 3 3 3-8
4. Iwo 3 1 2-5

4 - Van Nistelrooy (Tazers), Henry (Wiltord), Saha (Tazers)
3 - Owen (Gruby)
2 - Owen (Iwo)
1 - Giggs (Tazers), Ljunberg (Wiltord), Henry (Tazers), Trezeguet (Tazers), Zidane (Tazers), Vieira (Wiltord), Bergkamp (Wiltord)
1 - Terry (Gruby), Vieira (Tazer)

1/2 PÓŁFINAŁY
1 MECZE
Janik (Brazylia) - Wiltord (Arsenal Londyn) 2:2 (2:1)
(Ronaldinho 5, Carlos 10 - Bergkamp 3, Henry 52) Czerwoną kartkę w 55 minucie dostał Roque Junior (Janik).
Tazers (Manchester United) - Kacper (Włochy) 1:0 (1:0)
(Saha 33)
2 MECZE
Wiltord (Arsenal Londyn) - Janik (Brazylia) 3:2 (1:2)
(Ljunberg 28, Bergkamp 56, Reyes 70 - Ronaldo 8, 43) Czerwoną kartkę w 57 minucie dostał Roque Junior (Janik).
Tazers (Manchester United) - Kacper (Włochy) 3:1 (1:1)
(Van Nistlerooy 42, 48, 62 - Totti 40)

3 - Van Nistelrooy (Tazers)
2 - Ronaldo (Janik), Bergkamp (Wiltord)
1 - Reyes (Wiltord), Totti (Kacper), Ljunberg (Wiltord), Saha (Tazers), R. Carlos (Janik), Ronaldinho (Janik), Henry (Wiltord)

MECZ O 3 MIEJSCE
Janik (Brazil) - Kacper (Italy) 3:2 (2:1)
(Ronaldo 15, 42, Kaka 102 w dogrywce - Vieri 45, Del Piero 82(K))
Czerwoną kartkę w 84 minucie dostał Marcos Cafu (Janik).

FINAŁ
Tazers (Manchester United) - Wiltord (Arsenal Londyn) 3:2 (3:0)
( Van Nistelrooy 22, 23, 25 - Henry 52 (K), 72)

4 - brak.
3 - Bergkamp (Wiltord), Ronaldinho (Janik), Owen (Gruby)
2 - Gattuso (Cinek), Owen (Iwo), Ljunberg (Wiltord)
1 - Kaka (Cinek), Pirlo (Cinek), Szewczenko (Ixik), Camoranesi (Kacper), Giggs (Tazers), Henry (Tazers), Trezeguet (Tazers), Zidane (Tazers), Vieira (Wiltord), Reyes (Wiltord), Totti (Kacper), R. Carlos (Janik), Kaka (Janik), Del Piero (Kacper)

Wiltord: Henry 7, Bergkamp 3, Ljunberg 2, Vieira 1, Reyes 1 - razem 14
Tazers: Van Nistelrooy 10, Saha 5, Giggs 1, Henry 1, Trezeguet 1, Zidane 1 - razem 19

GRUPA A
Nikt chyba nie przypuszczał że Kacper i Janik wyjdą z tej grupy. Jednak już w pierwszym meczu Janik pokazał że nie będzie chłopcem do bicia na tym turnieju i liczy na kasę za którą kupi "hamcio". Kacper także w swoim pierwszym meczu chociaż, że przegrał zaprezentował się dobrze. Z ostrej rury natomiast zaczął Cinek, który rozgromił Ixsika 4:0. Wyglądało że Cinek będzie pewniakiem do wyjścia z grupy. Jednak w swoim meczu z Janikiem nie potrafil wykorzystać gry w przewadze (czerwona kartka Janika) i zaledwie zremisował. Kacper swoje pierwsze punkty zdobył pewnie z Ixikiem - który nie wiedział czym się strzela i marnował 100% sytuacje. Ostatnią kolejkę rozpoczął mecz w którym Janikowi wystarczał remis żeby wyjść z grupy. Ixik tym razem jednak nie dał się łatwo i w końcu strzelił bramkę jednak nie wystarczyła ona do sukcesu w tym meczu i trzy punkty na swoje punkt zapisał sobie Janik. Jak się potem okazało w najważniejszym meczu tej grupy pomiędzy Kacprem a Cinkiem, faworytem był Cinek, któremu wystarczył tylko remis. Szybko zdobyta bramka przez Kacpra a potem dobra obrona i jedna z kontr po której zdobył gola - zapewniły mu awans do dalszej fazy. Cinek chociaż że grał w miarę dobrze - musiał się pożegnać z turniejem.

GRUPA B
Faworytami do wyjścia z grupy byli Tazer i Wiltord, tak też się stało. Jednak po pierwszym meczu Wiltorda nic tego nie zapowiadało. Iwo narzucił swoje warunki i Wiltord do samego końca musiał walczyć o choćby jeden punkt - który jednak wywalczył. W drugim meczu tej grupy. Gruby na samym początku sprawił wielką niespodziankę - strzelając pierwszą bramkę w meczu. Jednak potem do głosu doszedł Tazers który rządził w tym meczu już do końca. W drugiej kolejce. Wiltord spotkał się z Grubym. O meczu zadecydowały karne - które pewnie na gole zamienił nie kto inny jak Thierry Henry. Drugi mecz okazał się o wiele ciekawszy Iwo oraz Tazers, stworzyli ciekawe widowisko które jednak zakończyło się zwycięstwem Tazersa chociaż że grał w 10, tym samym zapewnił sobie awans z grupy. Po tym meczu grający już o pietruszkę Tazers rozgromił Wiltorda 5:2 i temu nie pozostało nic innego jak liczyć na Grubego że zdobędzie jakieś punkty z Iwem. Wydawało się to mało realne bo Iwotron do tej pory grał bardzo dobrze. Jak się okazało wybrał Brazylie którą nie potrafił grać i Gruby po golu zdobytym na samym początku nie oddał już prowadzenia i zapisał na swoje konto trzy punkty. Iwo natomiast musiał pakować się do windy.

PÓŁFINAŁY W OPISIE
W pierwszym meczu półfinałowym spotkali się Wiltord razem z Janikiem. Po pierwszej akcji ze zdobytego gola cieszyć mógł się Wiltord. Natychmiast odpowiedź Janika i za pare minut wyjście na prowadzenie. Potem gol na remis i czerwona kartka dla Juniora. Nic ciekawego do końca się nie działo. W drugim półfinale także bez większych emocji skończyło się 1:0. Najciekawszym meczem pófinałowym okazał się drugim mecz Janika z Wiltordem. Po pierwszej połowie prowadzi Janik 2:1 i na samym początku drugiej połowy marnuje sytuację sam na sam strzelając w słupek. Automatycznie idzie kontra po której jest gol i za chwilę czerwona kartka dla Juniora. W ten sposób Janik dostaje depresji. W 70 minucie na boisku pojawia się Jose Antonio Reyes i w tej samej minucie strzela bramkę która daje awans Wiltordowi do finału. W drugiej parze półfinałowej dochodzi do niespodzianki, Kacper zdobywa gola kontaktowego który daje remis w dwumeczu, jednak Tazers odpowiada trzema golami i Kacprowi pozostaje tylko mecz o trzecie miejsce.

FINAŁ I 3 MIEJSCE
W meczu o 3 miejsce najpierw przewage miał Janik który już doprowadził do wyniku 2:0. Jednak w drugiej połowie bardziej nacisnął Kacper i doprowadził do remisu. W dogrywce jednak Janik zdobywa gola 4 minuty przed końcem i pozbawia Kacpra 2złotych.
W finale już w pierwszej połowie Tazers prowadzi 3:0 i jest pewny wygranej, po 2 szmatach Lehmanna który w sumie sam sobie wsadził piłkę do siatki. W drugiej połowie Wiltord zbliża się do Tazersa jednak dwie bramki zdobyte przez niego nie starczą do dogrywki. W ten sposób wygrywa Tazers.

Ostatnio zmieniony przez Wiltord dnia Sob 13:01, 19 Lis 2005, w całości zmieniany 1 raz
Tazers
Starówka

Posty: 164

Skąd: Stargard Starówka

PostWysłany: Sob 0:56, 19 Lis 2005    Temat postu:

Bardzo ładny turniej mam nadzieje że się podobał wszystkim Smile My z Wiltordem myślimy już o następnym turnieju w którym będzie więcej ludzi i więcej gry. ;]

PostWysłany: Nie 23:31, 20 Lis 2005    Temat postu:

juz niedlugo widze ze bedziemy musieli MDK wynajmowac Razz bo jak widze juz ludzie zaczynaja naplywac z roznych stron Stargardu Razz oby tak dalej

PostWysłany: Nie 23:45, 20 Lis 2005    Temat postu:

Trzeba mowic jak ktos sie zglasza zeby bral jakiegos kolege inaczej nie bedzie gral w Champions Legue

Tazers
Starówka

Posty: 164

PostWysłany: Nie 23:54, 20 Lis 2005    Temat postu:

Very HappyVery Happy Ten Nowy Chopinho zapyta sie kumpla ;]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Stargardzkie Forum Pes'a Strona Główna -> I Turniej w Pesa 4 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)